מסנן מים חיצוני לבית – כל מה שצריך לדעת.

בשנים האחרונות הולכת ועולה התופעה של התקנת מערכות לסינון ביתי וברי מים, זאת על מנת לשמור על איכות מי השתיה והבישול וכמובן – שמירה על מכשירי החשמל שלנו. החשש מאבנית מכה בנו בכל פעם שאנו פותחים את הברז ולכן, ברור הוא כי ללא מערכת לטיפול באבנית לא נוכל לשתות מים נקיים וטעימים לאורך זמן.

אבל יש עוד תופעה חיובית שכדאי לדבר עליה, בשוק מסנני המים. קוראים לה מסנן מים חיצוני לבית, כזה שמותקן בכניסה הראשית לדירה ליד שעון המים (השיבר הראשי). המערכת הזאת מונעת את כניסת החול, הבוץ, החלודה וגופים זרים נוספים כמו לכלוך עוד לפני הגעתם לבית שלנו.

מסנן מים חיצוני לבית חשוב מאוד משום שהוא פותח במיוחד לטיפול בבעיות המים בישראל. הוא מחזיק בדרך כלל בתקנים זרים והוא מאושר לשימוש בישראל.

למה חשוב להתקין מסנן מים חיצוני לבית?

המערכת הזו מסקנת את המים עוד לפני שהם נכנסים לברז שלכם. לעתים נוצר מצב שבו המים שמגיעים אלינו הביתה מכילים לא מעט חול, לכלוך ואפילו טפילים. המערכת אינה דורשת תחזוקה גבוהה ולכן היא הפכה לכל כך פופולרית. למעשה, היא פועלת באופן אוטומטי כדי שהמים שייכנסו אלינו הביתה יהיו נקיים יותר.

השימוש העיקרי למערכת הזאת הוא הטיפול באבנית. היתרונות של המערכת היא לא רק מניעת התגבשות האבנית בצנרת שלכם, אלא גם מניעת מעבר של גורמים זרים ומים חומים לתוך הבית. המערכת מגנה על מוצרי החשמל החשובים שלכם וכן, גם על גוף החימום בדוד.

המערכת הזאת לא חוסכת לכם רק טרחה רבה, אלא גם כסף.

חשוב לציין כי האבנית לא רק פוגעת באיכות המים, אלא גם מעניקה להם טעם לוואי שאינו רצוי. כדי להנות ממים מתוקים וצלולים, כדי שיהיה אפשר להתקלח עם מים נקיים, חשוב מאוד להתקין את המסנן גם מחוץ לבית. מסנן מים חיצוני לבית יגן על כל טיפה שנכנסת לצנרת שלכם.

ידוע כי בישראל המים נחשבים ל”קשים”, כך שמיד לאחר ההתקנה של המסנן החיצוני תרגישו בהבדל. פתאום, גופי החימום יישארו נקיים מלכלוך ולא תצטרכו להחליף אותם כל תקופה קצרה, האבנית לא תפגע לכם בצנרת ותיעלם מהקומקום שלכם. המים הקשים יהפכו לצלולים ובריאים. 

 

7 יתרונות להתקנת מסנן בית חיצוני לבית:

  1. מונע אבנית, מגן על מוצרי החשמל
  2. לא פוגע במינרליים שיש במים
  3. לא פוגע בלחץ המים 
  4. לא דורש תחזוקה והחלפת מסננים
  5. חוסך בהוצאות חשמל ותחזוקה
  6. מהווה פתרון נהדר למי הבית והגינה
  7. מתאים לכל סוגי הצנרת ושומר עליה

מה חשוב לדעת?

בבואכם לבחור את מסנן המים החיצוני שלכם, חשוב שתדעו: ישנם סוגים רבים של מסננים ושיטות התקנה. חברה טובה ואמינה תוכל לתת לכם לא רק הצעת מחיר, אלא גם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם באמצעות ביקור קצר בדירה.

לא כל מסנן ינקה 100% מהלכלוך ולכן ישנה חשיבות להתאמת המסנן לדירה הספציפית שלכם, בהתאם למבנה ולאזור. על מנת לטפל במערכת מורכבת כזאת, חשוב להזמין טכנאי איכותי שיעשה עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר: איכות ועמידות לאורך זמן, עם אפס תקלות. שימו לב שפניתם לחברה אמינה ואיכותית, עם ניסיון רב בתחום המסננים.

מערכת איכותית שמותקנת על הקו הראשי, תספק את ההגנה המלאה לבית שלכם. היא כוללת מספר מרכיבים, שירחיקו תסחיפים ומשקעים מחייכם וייצרו עבורכם פתרון יעיל ובעיקר בריא לאורך זמן.

ההשפעה על חייכם תהיה מיידית: סימני האבנית על המקלחון ייעלמו, הברזים בבית יהיו נקיים יותר, את החיסכון בחשמל תראו בחשבון הקרוב ואפילו הכביסה שלכם תצא נעימה ורכה יותר בזכות המים האיכותיים והנקיים. שמירה על בריאותכם היא הדבר החשוב ביותר. 

ידוע כי האבנית היא גורם עיקרי לשיער נוקשה והיא גורמת גם לעור יבש. התקנת מסנן מים חיצוני חשובה לא רק לבריאותכם אלא עלולה להשפיע על הטיפוח האישי של כל אחד ואחד מאיתנו.

כמה זה עולה לי?

המחירים של מסנן מים חיצוני לבית, בדיוק כמו מסנן רגיל המותקן מתחת לכיור, משתנים. לעלות של המכשיר עצמו מצטרף מחיר ההתקנה כמובן וגם פעולות תחזוקה. למסנן חיצוני אין כמעט פעולות תחזוקה נדרשות ולכן אפשר להיות רגועים לטווח הארוך.

 

למה אנחנו?

ל”הופ הנדסה” שורה של מומחים בתחום המערכות לטיפול והשבחת מים. לרשותינו מגוון מסנני מים, פנימיים וחיצוניים, ואנו נדע להתאים את מסנן המתאים ביותר עבורכם. כן, גם מבחינת התקציב. לרשות החברה גם מוצרים בלעדיים להשבחת המים, להפחתת אבנית ועוד, ברי מים איכותים ועוד. לא כל מסנן מים יתאים לדירה שלכם. לכן, שורת המומחים שלנו יעזרו לכם לבחור את הטוב ביותר.

אל תוותרו על בריאותכם ובריאות ילדיכם. התקשרו היום לקבלת ייעוץ ואחד המומחים שלנו יענה לכם על כל השאלות שרציתם לשאול בנוגע למסנן מים חיצוני לבית.

התקשרו עוד היום לשיחת ייעוץ ללא עלות. הטלפון שלנו: 077-9975730.