מסנן אבנית לבית ותעשייתי – פוליהופ

₪499.00

in stock

במלאי

מסנן אבנית ממולץ לטיפול באבנית

מוצר בלעדי של חברת הופ הנדסה בע”מ.

מערכת פוליהופ לטיפול באבנית וסינון לכלוך וחלקיקים. המערכת מורכבת מבית מסנן איטלקי של חברת אקווה ומכיל סנן רשת נירוסטה אל חלד בצפיפות של 50 מיקרון פלוס כדוריות סיליפוס למניעת אבנית. בית מסנן מתקדם המותקן לאחר שעון המים הראשי ומטפל בסינון כלל המים המוזרמים לבית (ולגינה).

הוא לא רק מסנן תעשייתי, אלא גם מסנן מים ביתי מומלץ.

המערכת מומלצת במיוחד למי שמחפש בית סנן לטיפול משולב בלכלוך גס ומניעת התגבשות אבנית, ללא צורך בהחלפת מסננים, במינימום מחיר ובמקסימום איכות.
ניתן להוסיף התקנה בעלות של 295 ש”ח במעמד הרכישה.

לרוכשי הפוליהופ, מתנה בשווי 150 ש”ח, כדור כביסה מהפכני!

מסנן מים ביתי לשיפור ברמת החיים

רובנו משתמשים בכמות יותר גדולה של אבקת כביסה ממה שצריך, עם פחות אבקת כביסה ניתן להגיע לתוצאות דומות  וניתן לשפר אותם יותר בעזרת שימוש בכדור להפחתת אבנית .

כדור להפחתת אבנית במים  מפחית ב-76% אבנית במים. והוא עובד על עיקרון של הפרדת מינרלים אשר אחראים על היווצרות אבנית, מבלי לשנות הרכב המים. מערכת שאינה מכילה חומרים כימיים או מגנטים, אינה פוגעת ביעילות אבקת/נוזל כביסה. מגבירה יעילות חומרים פעילים (אבקת כביסה למשל) ובכך מאפשרת שימוש בתוכניות קצרות יותר, שימוש בכדור חוסך ב-30% שימוש באבקת כביסה והוא עמיד בכביסות של עד 100 מעלות. חוסך שימוש בחומרים נוספים לניקוי והפחתת אבנית. מתאים לכביסה של כל סוגי בדים.

אורך חיי המוצר עד 10,000 כביסות.

שימוש בכדור מתאים למכונות כביסה, מדיח כלים ומיכלי הדחה.

טכנולוגיה מוגנת בפטנט שוויצרי

 


cat avnit

מערכות טיפול באבנית

Call Now Button
Skip to content