כל הסיבות שבגינן כדאי לרכוש מסנני מים לבית

בשנים האחרונות הולכת ומתרחבת תודעת הציבור בהקשר אורח חיים בריא. האוכל שאנחנו אוכלים הוא מזמן לא הפרמטר היחיד שנכלל באורח החיים החדש שלכם, אלא גם המים שאתם שותים.

אנשים רבים מחזיקים כיום מסנני מים מסוגים שונים, שגורמים למים שאנחנו שותים להיות נקיים וצלולים יותר. הדבר התחזק בשנים האחרונות עוד יותר, בשל הפחתת הצורך במשקאות ממותקים המכילים צבעי מאכל וחומרים שאינם בריאים. כך, משפחות רבות מוצאות את עצמן רוכשות מסנני מים, שלהם יתרונות רבים. לא רק שהמים שאתם שותים יהיו טעימים יותר, אלא גם בריאים יותר.

המינרלים שמי הברז מכילים חשובים מאוד לגוף שלנו, אבל כשאין סינון נכון, יש תמיד חשש שחומרים רעילים ייכנסו לגופנו. לכן, הפתרון האולטימטיבי הוא מסנני מים ביתיים ברמה גבוהה. אלה יעלימו את החומרים הלא בריאים מהברז שלנו ויותר מכך – יגרמו למים שבעזרתם מבשלים להיות בריאים יותר.
הרי בינינו, לא הייתם רוצים שהמרק שתגישו לילדיכם יכיל חומרים כאלה, נכון? בדיוק בשל כך, נמנה כאן את כל הסיבות שבגללן כדאי לכם לרכוש מסנן מים.

גם המחקרים מוכיחים

מחקרים שפורסמו בשנים האחרונות רק מחזקים את חשיבות רמת מי השתיה שאנו צורכים. גוף האדם מכיל כ-60% מים וזקוק למים נקיים כדי להתקיים. גופנו מאבד נוזלים במשך כל שעות היום, לכן, ישנה חשיבות רבה לשתיית מים באופן קבוע. אדם בוגר צריך לשתות בין 8-10 כוסות מים ביום.
פעמים רבות אדם מוצא את עצמו ללא מים נקיים ומחליט לוותר. הוא יודע שגם הבריאות שלו תיפגע. מים ללא סינון מכילים חומרים כמו אבנית, פלואור וחלודה וזאת למרות הסינון שהם עובדים לפני שהם נכנסים לכוס שלנו. מהדברים הללו ניתן להבין כמה חשובה היא ההשקעה במערכת סינון מים איכותית.
פעמים רבות שואלים אותנו “רגע, אבל המים בישראל איכותיים, אז למה צריכים סנן?”. התשובה לכך היא פשוטה: הדבר לא מונע לחלוטין חדירה של מזהמים. ולא רק זה, מים שאינם איכותיים יכולים להכיל חומרים שיפגעו גם במכשירי החשמל שלכם, אם הם מחוברים לנקודת מים כמובן.

האבנית מחלחלת

הבעיה היותר מוכרת של המים בישראל היא הצטברות האבנית. המים בישראל “קשים” והם מספקים אחוזים גבוהים יחסית של אבנית. הדבר פוגע לא רק בטעמם של המים, אלא גם באיכותם.

בדיוק בשל כך, אנשים ששומרים על בריאותם רוכשים מסנני מים. כיום נהוג להתקין בדירות מגורים מסננים ומשביחי מים. מערכות לסינון מים מורידות לא רק את האבנית, אלא יכולים לטפל בהיווצרות אבנית. מסנן מים איכותי לא יפגע במגנזיום, כך שאיכות המים תהיה טובה יותר ולא תפחית מכם את המינרליים שגופכם זקוק להם.

האבנית מוכרת לנו כשכבה שמצטברת בקומקום שלנו, אבל למעשה היא נמצאת בכל מקום. המילה אבנית מקורה במילה “אבן” משום שהיא מעין שכבת אבן המצטברת עם הזמן.
הדבר שחשוב לדעת הוא שמשקע אבנית נוצר בשל מספר סיבות: הרתחת מים, בין היתר גם בסיר הביתי שלנו, הזרמת מים בצנרת שמביאה איתה חלודה ואבנית, יציאת מים מכל מקור בבית, כמו הטוש במקלחון, הברז במטבח ועוד.
הצטברות אבנית היא תהליך פשוט למדי. מי הגשם נאגרים ומחלחלים לאדמה, מגיעים לשכבה אטומה (אקוויפר) שאוגר את המים, הם אוגרים את הסידן והמגנזיום שחשובים לגופנו, אבל אלה מייצרים את האבנית.
איזה בעיות יכולות להיגרם כתוצאה מאבנית?
בעיה בריאותית בעקבות איבוד המינרלים: קלציום ומגנזיום.
בעיות בדוד השמן, כולל גוף החימום שיתכסה באבנית.
פיצוץ בצנרת.
סתימה במכשירי החשמל, כמו מכונה ומייבש כביסה, מיני בר, קומקום, מכונת אספרסו ועוד.
כמובן, ישנן עוד דוגמאות רבות לנזקים בריאותיים וכלכליים שעלולים להיגרם כתוצאה מאבנית או כניסת חומרים מזהמים אחרים לברז שלנו.

איך נדע איזה מסנן לקנות?

יש מספר מסנני מים שתוכלו לרכוש לעצמכם. כיום, מסנן האבנית הוא הנמכר ביותר. זה קורה כי הוא מסנן את האבנית מהים ומרחיק חומרים לא טובים מהגוף שלכם. בכלל, מסנני מים נחלקים לכמה קטגוריות. הם מסננים חלודה, אבנית, טעמים וריחות רעים, או חומרים אחרים.

ישנם גם מסננים בשיטות מתקדמות אחרות. מסנן בשיטת אוסמוזה הפוכה כולל מסנן פחם שמשפר את טעם המים ומותקן מתחת לכיור.
ברי מים קרים, המסננים את מי השתיה שלכם, נפוצים מאוד.

למה אנחנו?

ל”הופ הנדסה” שורה של מומחים בתחום המערכות לטיפול והשבחת מים. לרשותינו מגוון מסנני מים ואנו נדע להתאים את מסנן המתאים ביותר עבורכם. כן, גם מבחינת התקציב. לרשות החברה גם מוצרים בלעדיים להשבחת המים, להפחתת אבנית ועוד, ברי מים איכותים ועוד.
אל תוותרו על בריאותכם ובריאות ילדיכם. התקשרו היום לקבלת ייעוץ ואחד המומחים שלנו יענה לכם על כל השאלות שרציתם לשאול.
התקשרו עוד היום לשיחת ייעוץ ללא עלות. הטלפון שלנו: 077-9975730.